BABYZEN autosedačka iZi Go Modular by BeSafe - Grey Zobrazit větší

BABYZEN autosedačka iZi Go Modular by BeSafe - Grey

BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® je koncipována jako skutečné hnízdečko pro vaše miminko, pamatuje na bezpečnost, pohodlí a praktičnost. U této autosedačky došlo ke spojení francouzského designu BABYZEN a skandinávské bezpečnosti BeSafe®. Ergonomický a stylový design je ideálním řešením pro snadný a bezpečný převoz novorozence.

Více


Informujte mě, až bude k dispozici

BABYZEN

BZ10504-01

New product

Momentálně nedostupný

7 520 Kč vč. DPH

Nezáleží na tom, zda si půjčíte auto, pojedete taxi nebo zda vás kamarád vyloží na druhé straně města. Už se nemusíte ptát, co budete dělat s autosedačkou.
2 zaklapnutími ji nainstalujete na kočárek YOYO+. Můžete tak jezdit autem nebo chodit na procházky a vaše miminko bude v klidu odpočívat v sedačce jako v měkoučkém hnízdečku.

Autosedačka byla zkonstruována ve spolupráci s BeSafe®, norskou značkou, jež je jedničkou v oblasti dětské bezpečnosti. Je vhodná pro děti od 0 do 12 měsíců (40 až 75 cm).

BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® je homologována dle nové normy i-Size (R129). Pro optimální ochranu je vybavena postranním protinárazovým systémem SIP+ a vycpanými polštáři na úrovni hlavy.

Tato autosedačky přináší veškerý potřebný komfort: textil BABYZEN je jemný a pružný na dotek, korbička proti slunci s ventilací a ochranou proti UV (UPF 50+), magnetické pásy pro snadnou instalaci miminka, sedátko a opěrka hlavy nastavitelné dle výšky.

V autě se BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® orientuje proti směru jízdy a snadno se instaluje na základnu ISOfix nebo pomocí bezpečnostního pásu.

Při výstupu z auta upevníte sedačku na podvozek kočárku díky adaptérům YOYO+, které jsou součástí dodávky. Upevnění je velmi snadné, stačí 2 zaklapnutí, nemusíte vyndavat z kočárku látkové povlaky.

A protože k bezpečnosti a komfortu náleží i estetický vzhled, tato autosedačka je k dispozici v černé a šedé barvě, obě se skvěle hodí ke všem barevným variantám kočárku YOYO+.


Autosedačka BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® není dostupná v následujících zemích: Spojené státy americké, Kanada, Austrálie a Nový Zéland.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BABYZEN autosedačka iZi Go Modular by BeSafe - Grey