BabyStyle EGG kočárek Jurassic Cream/Gun Metal rám 2018 + taška + podložka

Speciální Edice

Chcete-li vystoupit z davu, EGG speciální edice je pro vás ideální volbou.
Díky textiliím s efektem kůže plazů se tato speciální edice stává něčím, co rozhodně upoutá pozornost. Kočárek je dodáván s koženou přebalovací taškou s efektem kůže plazů a kožešinovou podložkou. Hlubokou korbu a odpovídající fusak lze dokoupit samostatně.

Více

BabyStyle

EGSTJUCRCH

New product

Skladem

33 999 Kč vč. DPH

Pokud jste si mysleli, že klasická verze kočárku EGG je něčím krásným, připravte se na ohromující speciální edici kočárku EGG, která vám zcela jistě zamotá hlavu a přinutí přemýšlet. V návaznosti na kombinaci hladkých křivek, kontinuálních linek a na dotek měkkých textilií, kočárky ze 2 edicí Jurassic mají stylový design a dodávají se s luxusní kožešinovou vložkou a odpovídající koženou přebalovací taškou.

Hlavní sedací část je vhodná pro dítě od 6 měsíců a lze ji snadno polohovat jednou rukou do 3 poloh a to téměř do lehu. Sedací část je reverzibilní, tzn. otočná, lze ji z rámu snadno sundat a následně nasadit do zvoleného režimu po nebo proti směru jízdy, stříška je při polohování tichá, díky čemu nebudete dítě při spánku rušit!

Ručně prošívaná kožená rukojeť má několik výškových poloh a je používaná k ovládání skládání jednou rukou. Dokonce i nožní brzda je jednoduchá na ovládání – stlačte jednou pro zabrzdění a dvakrát pro odbrzdění – zapomeňte na zničené boty!
Nejen, že kočárek EGG nešetří funkcemi a vypadá fantasticky, ale i ježdění s ním je skvělé.

Jedním z nápadných rysů jsou pneumatiky s technologií Tru-Ride (Tru - Ride Technology), které poskytují dokonalou rovnováhu mezi komfortem, vynikající ovladatelností a dlouhou životností – skvělý kompromis mezi nafukovacími koly a pevnými koly, které nelze píchnout. Musíte jej vyzkoušet, abyste uvěřili! 

Kompatibilní a konvertibilní (proměnitelný), kočárek EGG můžete používat s hlubokou korbou nebo různými autosedačkami (Maxi-Cosi, Cybex a Kiddy)včetně autosedačky polohovatelné do lehu vyrobené ve spolupráci se značkou Kiddy. K dispozici je celá řada doplňků včetně fusaků, přebalovacích tašek a samozřejmě slunečník.

Použitím tandemových adaptérů můžete proměnit kočárek na tandemový a používat jej buď se 2 korbami, 2 sedacími částmi, 2 autosedačkami nebo tyto možnosti mezi sebou jakkoli kombinovat.

Velký úložný koš je přístupný z přední nebo zadní části kočárku a poskytuje vám dostatek úložného prostoru. Kočárek je vybaven praktickou kapsou nacházející se pod opěrkou nohou, kam můžete ukrýt drobné nezbytnosti a stejně tak je zde schovaná integrovaná moskytiéra.

Kočárek egg®

Každé dítě je jedinečné, a to je důvod, proč jsme vytvořili kočárek egg® (vejce) s několika unikátními vlastnostmi včetně kultovního tvaru a vzhledu, polstrování, perfektního skládání a „tru-ride“ technologií v kolech, díky které nikdy nedostanete defekt.

Vlastnosti:
- vhodný pro jedno dítě nebo je možné z kočárku egg®  udělat verzi pro sourozence nebo dvojčata
- kočárek egg® je s použitím adaptérů plně funkční jako travel systém v trojkombinaci s autosedačkami Evo-lunafix, Maxi cosi, Be Safe, Cybex a Recaro
- unikátní systém kol s „tru-ride“ technologií, která umožňuje velmi komfortní jízdu srovnatelnou s nafukovacími koly a zároveň nemůžete nikdy dostat defekt
- aretace předních kol pomocí speciální nové technologie
- prostorný úložný koš na konstrukci kočárku snadno přístupný ze přední i zadní strany kočárku
- egg® kočárek je dodáván ve třech barvách podvozků – černá „Gotham black“, chromová „Mirror“ a šedostříbrná „Gun Metal Grey“
- rukojeť kočárku egg® s elegantním koženkovým zakončením je nastavitelná do 4 různých výškových pozic
- zaoblený design sedací části je vhodný od 6 měsíců věku až do 15 kg

- otočnou sedací část lze sklopit do 3 poloh

- odnímatelné madlo s detailně propracovaným koženkovým potahem
- otočná nastavitelná podnožka poskytuje podporu nožičkám dítěte po dobu jeho růstu

- podnožka ve spodní části zahrnuje diskrétně umístěnou síťku proti hmyzu
- nastavitelná boudička je vyrobena z měkkých luxusních materiálů, zaoblený kryt ve tvaru vejce má tichý a plynulý pohyb do 3 pozic; v případě potřeby lze boudičku přesunout do vyšších poloh až na podvozek
- pouhým sklopením madla směrem dolů v kombinaci s následným uchopením popruhu určeného ke skládání kočárku můžete kočárek komfortně složit jen jednou rukou a to v minimálním čase

- v ceně kočárku je zahrnuta pláštěnka, nánožník a moskytiéra

Technické údaje:
- podvozek s kolečky ve složeném stavu: 67 x 29 x 59 cm, váha: 9,7 kg
- podvozek s koly se sedací částí a boudou ve složeném stavu: 106,5 x 59 x 88 až 98 cm, váha: 13,7 kg
- kočárek bez kol: 67 x 23 x 50 cm
- sedací část: 30 cm x 27 cm x 88 cm zádová opěrka délka: 49 cm, váha: 4 kg
- výška rukojeti: 94 - 105 cm
- korbička: široká 79 cm dlouhá x 34 cm široká, vnitřní rozměry: 3,4 kg

Hluboká korba egg®

Elegantní hluboká korba egg® má zaoblený tvar a je určena pro děti od narození. Mezi standardní přísluslušenství patří matrace, pláštěnka, nastavitelná boudička a nánožník na zip. Můžete si vybrat z 5 barevných kombinací textilií a rámů. Hlubokou korbičku lze také příležitostně použít ke spánku jako postýlku.

 

Varianty s tandemovou částí

Prostřednictvím setu adaptérů ve tvaru “S” můžete z kočárku egg®  jednoduše vytvořit sourozenecký kočárekv následujících variantách:

  • 2 sedací části umístěné na rámu po směru jízdy – přední sedací část lze sklopit do 3 poloh, zadní sedací část do 2 poloh
  • 2 hluboké korby umístěné čelem k sobě
  • 2 autosedačky směřující k rodiči – rodiče tak mají obě děti na očích
  • 1 hluboká korba směřující k rodiči, 1 sedací část umístěná po směru jízdy
  • 1 autosedačka směřující dopředu, 1 sedací část umístěná proti směru jízdy
  • 1 hluboká korba umístěná proti směru jízdy, 1 autosedačka umístěná po směru jízdy

 

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BabyStyle EGG kočárek Jurassic Cream/Gun Metal rám 2018 + taška + podložka

30 dalších produktů ve stejné kategorii: