Kočárky pro dvojčata

Asi nejzásadnější otázkou v této kategorii je, jestli budou děti v kočárku umístěny vedle sebe nebo za sebou. První odpovědí obvykle je „ vedle sebe“. Nicméně mnoho rodičů tuto možnost rychle přehodnotí a zvolí raději možnost „za sebou". I zde je potřeba zvážit řadu věcí, protože správné rozhodnutí vám může mnohé usnadnit.

Zvažte nejen váhu ale i šířku kočárku – ovlivní vaše možnosti vstupu kamkoli (výtah, vstupní dveře do prodejny nebo domů). Sedací části vedle sebe jsou vždy užší a stejně tak i korbičky a dvě sedačky vedle sebe na podvozek určitě nenasadíte. Pokud hodně cestujete nebo jezdíte autem, pozor na skladnost – kvůli šířce to může být oříšek. Na druhou stranu kočárek bude pravděpodobně lépe ovladatelný.

V případě kočárku za sebou projdete všude a složený obvykle nepoznáte od toho pro jedno dítě, což vám usnadní cestování nebo běžné přesuny autem. Navíc ve většině případů můžete na kočárek nasadit 2 autosedačky. Druhé dítě možná bude mít horší rozhled a u některých typů může být trochu složitější zvládat obrubníky, ale i na to jsou již výrobci dnes připraveni .. Navíc díky postupnému zavádění bezbariérových přístupů tento „problém“ na mnohých místech odpadá.

Zobrazení 1-33 z 33 položek
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.