Přehled produktů značky Koeka

Koeka je oděvní značka, která byla založená v Holandsku v roce 1998 zakladatelkami Margareth de Haas a Jeannette Kraaijeveld. V době, kdy se poprvé staly maminkami, měly obě dlouholeté zkušenosti v módním průmyslu. Již na začátku se ocitly v situaci, kdy pro své děti hledaly produkty, které bohužel nebyly k dispozici. Touha najít produkty, které by jim vyhovovaly nakonec vedla k tomu nejlepšímu, a to založení značky Koeka. 

Hned od začátku měly Margareth a Jeannette jasnou představu o stylu a designu jejich výrobků. Nejen, že tyto produkty musí být funkční pro děti, ale i pro jejich rodiče, a měly by být v dokonalé harmonii s designem místnosti. To byly základní principy a směr, kterým se jejich myšlenky ubíraly při tvorbě první kolekce Koeka, která byl navržena s respektem k životnímu prostředí a péčí o miminka a batolata. Od samého počátku zahrnovala kolekce značky Koeka originální produkty z froté, jako jsou potah na přebalovací podložku s odnímatelnou vrchní části, mazlíci, slintáčky .. , které jsou pro ni tak charakteristické.

Zobrazení 1-36 z 73 položek
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.