• Novinka
OB Designs Silikonové kousátko mušle,...
OB Designs Silikonové kousátko mušle,...

OB Designs Silikonové kousátko mušle, Ocean

Pružné a odolné kousátko je vyrobené z 100% potravinářského silikonu. Tyto silikonové výrobky se získávají z písku a jsou šetrné k životnímu prostředí, udržitelné a opakovaně použitelné.

Náš silikon je schválen FDA, je netoxický a bez zápachu. Neobsahuje BPA, latex, olovo ani ftaláty.

Silikon je skvělý senzorický materiál, je měkký a tudíž příjemný na bolavé dásně.

21TSO
Vyprodáno
249 Kč
Vč. DPH

 

DETAILY A SPECIFIKACE:

  • Vhodné pro děti od 3 měsíců+
  • Navrženo v Byron Bay
  • Vyrobeno výrobcem auditovaným společností Sedex
  • Vyrobeno z 100% potravinářského silikonu
  • Rozměry: 9 x 6,5 x 1 cm

PÉČE A ÚDRŽBA:

Naše silikonová kousátka lze mýt teplou mýdlovou vodou nebo otírat vlhkým hadříkem.

BEZPEČNOST:

Před podáním dítěti musí být předměty vyjmuty z obalu dospělou osobou. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Výrobek nijak neupravujte a vždy jej používejte pod dohledem dospělé osoby. Tento výrobek byl nezávisle testován. Splňuje povinné bezpečnostní normy pro hračky AS/NZS 8124 a ASTM určené dětem mladším 36 měsíců.

Vyrobeno v Číně. Navrženo v Byron Bay v Austrálii.

Doporučený věk
3 měsíce +
Materiál
silikon

O. B. Designs je zavedenou mezinárodní značkou dětských produktů. Její majitelka Kate Nicolsonová ji založila v roce 2008 v Byron Bay v Austrálii.

Inspirací jí bylo narození první dcery Evie, kdy Kate pocítila potřebu vytvářet krásné, ekologické a roztomilé produkty určené dětem a jejich rodičům, kteří chtějí mít ze světa lepší místo pro život! Stejně jako se časem rozrostla rodina Kate, rozrostla se i společnost O. B. Designs, přičemž vášeň a nadšení tvořit výjimečné hračky a dekorace do dětských pokojů, které jsou nejen krásné ale i ekologické a eticky vyrobené, stále přetrvává.

Proto v O. B. Designs doufáme, že se vám naše produkty budou líbit stejně, jako se stále líbí nám!

Kate Nicolsonová

Naše vize

Ve společnosti O. B. Designs je naší vášní navrhovat a vytvářet krásné dětské hračky a řemeslně zpracované dekorace do dětských pokojů, které jsou ekologicky šetrné a eticky vyrobené. Naším cílem je mít uznání nejen jako přední dětská značka, ale také jako ekologicky a sociálně odpovědná společnost.

Zavázali jsme se používat ekologicky udržitelné materiály všude tam, kde je to možné, používáme materiály od renomovaných výrobců, kteří zajišťují spravedlivé pracovní podmínky, a chceme vytvářet dětské výrobky, které obstojí ve zkoušce času.

Společnost O. B. Designs sponzoruje několik dětských charitativních organizací, a to buď pravidelnými peněžními dary, nebo fyzickými výrobky, které putují přímo k dětem. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Všechny naše výrobky jsou nezávisle testovány na bezpečnost pro děti a splňují normy EN71 a CPSIA pro bezpečnost hraček a jejich označení.

Žádné recenze

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.