• Novinka
OB Designs Silikonový plážový set hraček
OB Designs Silikonový plážový set hraček
OB Designs Silikonový plážový set hraček
OB Designs Silikonový plážový set hraček
OB Designs Silikonový plážový set hraček

OB Designs Silikonový plážový set hraček

IDEÁLNÍ NA LÉTO

Set silikonových hraček na pláž je ideální pro dlouhé letní dny u moře.

Tato sada plážových hraček je vyrobena z potravinářského silikonu a zahrnuje kyblík s odolnými dlouhými uchy, 1 lopatku a 5 formiček, se kterými mohou vaše ratolesti rozvíjet svou kreativitu.

Snadno se čistí, stačí vše uložit do kyblíku a zajistit víkem.

21Beach
SKladem
829 Kč
Vč. DPH

 

DETAILY A SPECIFIKACE:

  • Vhodné pro děti od 8 měsíců +
  • Vyrobeno eticky výrobcem schváleným BSCI
  • Materiál: 100% potravinářský silikon, netoxický, neobsahuje BPA
  • Rozměry: 19 x 19 x 22 cm

BEZPEČNOST:

Výrobky společnosti O. B. Designs jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů, avšak při nesprávném použití a poničení může hrozit nebezpečí udušení. Před každým použitím je zkontrolujte a při prvních známkách opotřebení je vyhoďte. Výrobky nijak neupravujte a vždy je používejte pod dohledem dospělé osoby. Nenechávejte u dětí bez dozoru nebo během spánku. Vyrobeno v Číně. Navrženo v Byron Bay v Austrálii.

Doporučený věk
8 měsíců +
Materiál
silikon

O. B. Designs je zavedenou mezinárodní značkou dětských produktů. Její majitelka Kate Nicolsonová ji založila v roce 2008 v Byron Bay v Austrálii.

Inspirací jí bylo narození první dcery Evie, kdy Kate pocítila potřebu vytvářet krásné, ekologické a roztomilé produkty určené dětem a jejich rodičům, kteří chtějí mít ze světa lepší místo pro život! Stejně jako se časem rozrostla rodina Kate, rozrostla se i společnost O. B. Designs, přičemž vášeň a nadšení tvořit výjimečné hračky a dekorace do dětských pokojů, které jsou nejen krásné ale i ekologické a eticky vyrobené, stále přetrvává.

Proto v O. B. Designs doufáme, že se vám naše produkty budou líbit stejně, jako se stále líbí nám!

Kate Nicolsonová

Naše vize

Ve společnosti O. B. Designs je naší vášní navrhovat a vytvářet krásné dětské hračky a řemeslně zpracované dekorace do dětských pokojů, které jsou ekologicky šetrné a eticky vyrobené. Naším cílem je mít uznání nejen jako přední dětská značka, ale také jako ekologicky a sociálně odpovědná společnost.

Zavázali jsme se používat ekologicky udržitelné materiály všude tam, kde je to možné, používáme materiály od renomovaných výrobců, kteří zajišťují spravedlivé pracovní podmínky, a chceme vytvářet dětské výrobky, které obstojí ve zkoušce času.

Společnost O. B. Designs sponzoruje několik dětských charitativních organizací, a to buď pravidelnými peněžními dary, nebo fyzickými výrobky, které putují přímo k dětem. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Všechny naše výrobky jsou nezávisle testovány na bezpečnost pro děti a splňují normy EN71 a CPSIA pro bezpečnost hraček a jejich označení.

Žádné recenze
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.